GARANTIJA

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei turite kokių nors nusiskundimų, paskambinkite mums per 30 dienų nuo įsigijimo ir mes be jokių klausimų grąžinsime visą pirkinio kainą. Taip pat grąžinsime ir pašto išlaidas!

Saugūs mokėjimo būdai

Galite saugiai atsiskaityti internetu naudodamiesi Stripe sąsaja. Jei užsakymą atsiimate grynaisiais pinigais, su kurjeriais galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, o daugeliu atvejų – ir kredito kortele.

100% natūralus

Mūsų gaminiuose nėra jokių kenksmingų cheminių medžiagų ir nepageidaujamų ingredientų!

BENDROJI GARANTIJA

Tikime, kad XXI amžiuje teisę egzistuoti turi tik puikūs produktai, ir esame įsipareigoję užtikrinti kokybę. Todėl, iškilus bet kokiems nesklandumams, kiekvienam pirkimui suteikiame 100 % garantiją. Šiuo būdu norime, kad visiškai nerizikuotumėte bandydami ir naudodami mūsų gaminį, bei tam kad  „CricksyDog“ kaip sprendimas, skirtas sveikesniam ir saugesniam gyvenimo būdui, taptų plačiau žinomas.

DEFEKTINIS VYKDYMAS

Jei įvyksta nekokybiškas vykdymas (negavote tikslios užsakytos prekės), turite galimybę pasilikti gautą prekę arba pakeisti pirmiausiai užsakytą prekę su atitinkančia  prekės verte. Grąžinimo ir pakeitimo pristatymo išlaidas padengia cricksydog.hu internetinė parduotuvė.

INFORMACIJA APIE PRIEDUS

Visiems mūsų platinamiems priedams suteikiame 6 mėnesių garantiją. Kai kuriais atvejais laikinai gali pritrūkti prekių, už ką mes negalime prisiimti atsakomybės! Įkeltos nuotraukos  yra skirtos tik iliustracijoms!

KAM GARANTIJA NĖRA NETAIKOMA?

Sutartinė garantija nėra netaikoma žalai, atsiradusiai dėl nepakankamos priežiūros, neleistino įsikišimo, pakeitimo, netinkamo naudojimo, sugadinimo ar neleistino remonto. Garantija, be kita ko, neapima tolesnių defektų ar žalos:

  • gedimams ir žalai, atsiradusiai dėl netinkamo ar neįprasto gaminio naudojimo;
  • gedimams ir žalai, atsiradusiai dėl netinkamo naudojimo, nelaimingo atsitikimo ar aplaidumo;
  • defektams ar žalai, atsiradusiai dėl netinkamo testavimo, naudojimo, techninės priežiūros, paleidimo,
  • modifikavimo; defektams ir žalai, atsiradusiai dėl drėgmės, skysčių ar išsiliejusio maisto;
  • įbrėžimų ar kitokių prietaiso paviršiaus pažeidimų, atsiradusių tinkamai naudojant prietaisą,
  • dalims, susidėvėjusioms atliekant įprastą techninę priežiūrą ar tinkamai naudojant.

AR TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite su mumis:

El. paštas: sveiki@cricksydog.lt