PRISTATYMO IR MOKĖJIMO SĄLYGOS

Greitas pristatymas net per 24 valandas

Visi užsakymai, gauti iki vidurdienio, bus pristatyti kitą darbo dieną!

Tiksli pakuotė

Su kiekviena pakuote elgiamės taip, tarsi ji būtų mūsų pačių! Labai rūpinamės, kad pakuotė būtų saugi ir sveika, kol pasieks jus.

Nemokamas pristatymas

Kiekvienas užsakymas, viršijantis €49.00 , pristatomas nemokamai!

PRISTATYMAS Į NAMUS VISOJE ŠALYJE!

Mūsų svetainėje esantys produktai bus pristatyti ne vėliau kaip per 5 dienas nuo pateikto užsakymo jūsų pasirinktu pristatymo būdu. Mes negalime prisiimti atsakomybės už mūsų logistikos partnerio pavėluotą pristatymą.  Jūs galime užsakyti pristatymą į savo darbovietę arba butą  darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val.

Rekomenduojame būtinai nurodyti tokį pristatymo adresą, kuriuo mūsų kurjeris galėtų jus rasti arba jūsų atstovą nuo 9.00 iki 17.00 val. Jei pasirinksite mokėti už pristatymą grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad turite reikiamą sumą sąskaitai apmokėti. Užsakymo proceso metu komentarų skiltyje galite įrašyti papildomą pristatymo informaciją (pvz., durų skambutį, durininką, atstovo vardą, pavardę ir t. t.). Jei kiltų problemų dėl pristatymo, skambinkite į mūsų sutartinio logistikos partnerio klientų aptarnavimo skyrių, kur galite gauti tikslią informaciją naudodamiesi patvirtinimo laiške nurodytu sekimo kodu.

Jūsų siuntinys visada bus pristatytas į namus arba į DPD siuntų punktą. Pristatymo kaina yra €3.90 (jei siunta yra pristatoma į DPD siuntų punktą) ir €3.90 (jei siunta yra pristatoma į namus). Tačiau jei užsakymo vertė viršija €49.00, pristatymas nemokamas.

MOKĖJIMAS GRYNAISIAIS PINIGAIS ARBA KREDITO KORTELE KURJERIUI (MOKĖJIMAS KVITU)

Užsakymo vertę sumokate DPD kurjeriui. Tada gausite kvitą, patvirtinantį tiek siuntos gavimą, tiek mokėjimo įvykdymą. Jei naudojatės „DPD“ siuntų taškais, už siuntinį galite sumokėti pas „DPD“ sutartinius partnerius.

STRIPE MOKĖJIMAS

Pasirinkus šią parinktį, mokėjimas bus atliktas per tarptautiniu mastu pripažintą, saugią ir visus būtinus autentiškumo patvirtinimus turinčią „Stripe“ mokėjimo sistemą, kurioje galite atsiskaityti „Visa“, „Visa Electron“, „Mastercard“, „Maestro“ ir „American Express“ kortelėmis, tinkamomis atsiskaityti internetu.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS, JEI UŽSAKYMAS VIRŠIJA 49.00 EUR

Jūsų siuntinį nemokamai pristatysime visoje Prancūzijoje, jei jo bendra vertė viršija €49.00. Šiuo atveju siuntinį išsiųsime su DPD kurjerių tarnyba taip pat, kaip ir kitus užsakymus, kurių vertė neviršija €49.00.

AR TURITE KLAUSIMŲ? Susisiekite su mumis:

El. paštas: sveiki@cricksydog.lt