PRIVATUMO POLITIKA

Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra labai svarbi. Todėl jūsų duomenis tvarkome tik vadovaudamiesi įstatymų nuostatomis (BDAR, TKG 2003). Šioje duomenų apsaugos informacijoje informuojame apie svarbiausius duomenų tvarkymo mūsų svetainėje aspektus.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei susisieksite su mumis naudodami svetainėje esančią formą arba el. paštu, jūsų pateikti duomenys bus saugomi šešis mėnesius, kad galėtume apdoroti užklausą ir kilus tolesniems klausimams. Mes neperduodame šių duomenų be jūsų sutikimo.

 

DUOMENŲ SAUGYKLA

Norime atkreipti dėmesį, kad, siekdamas supaprastinti apsipirkimo procesą ir vėlesniam sutarčių tvarkymui, internetinės parduotuvės operatorius kaip slapukų dalį išsaugo prenumeratoriaus IP duomenis, taip pat pirkėjo vardą, pavardę ir adresą.

Be to, sutarties tvarkymui mes taip pat saugome šiuos duomenis: Vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas ir kt. Jūsų pateikti duomenys reikalingi sutarties įvykdymui arba ikisutartinėms priemonėms atlikti. Be šių duomenų negalime su jumis sudaryti sutarties. Duomenų perdavimas trečiosioms šalims nevyksta, išskyrus kredito kortelės duomenų perdavimą apdirbančiam bankui/mokėjimo paslaugų teikėjui, kad būtų nurašyta pirkimo kaina, transporto įmonei/siuntimo bendrovei, kuriai mes pavedėme pristatyti prekes ir mūsų mokesčiams. patarėjas, kaip įvykdyti mūsų mokestinius įsipareigojimus.

Užtikriname jus, kad neperduosime jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, nebent esame teisiškai įpareigoti tai daryti arba jūs davėte aiškų išankstinį sutikimą. Jei tvarkymui atlikti ir apdoroti naudojame trečiųjų šalių paslaugas, laikomės Duomenų apsaugos įstatymo nuostatų. Asmens duomenys, kuriuos mums pateikiate pateikdami užsakymą arba el. paštu (pvz., vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys), bus tvarkomi tik susirašinėjimui su jumis ir tik tuo tikslu, dėl kurio mums pateikėte duomenis.

Atšaukus apsipirkimo procesą, mūsų saugomi duomenys bus ištrinti. Sudarius sutartį, visi sutartinių santykių duomenys bus saugomi iki mokestinio saugojimo termino pabaigos.

Sudarius sutartį, visi sutartinių santykių duomenys bus saugomi iki mokestinio saugojimo termino pabaigos. Duomenų tvarkymas vyksta remiantis BDAR 96 Abs 3 TKG ir 6 Abs 1 lit a (sutikimas) ir (arba) lit b (būtina norint įvykdyti sutartį) teisinėmis nuostatomis.

Mūsų internetinė parduotuvė yra talpinama WordPress elektroninės prekybos platformoje (Automattic Inc., San Francisco, CA, USA). Su WordPress sudarėme (standartinę) užsakymų duomenų apdorojimo sutartį. Kurdami vartotojo paskyrą arba pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje, atskleidžiate asmeninę informaciją, kuri yra perduodama NLG-System Bt. Serveris ir ten saugomas bei apdorojamas. Šie serveriai yra Vengrijoje.

Apie kokius duomenis kalbama?

Informaciją apie asmens duomenų naudojimą galite rasti „NLG System“ ir „WordPress“ šiame puslapyje:

https://wordpress.com/

3 punkte pateikiama informacija, kurią saugo „WordPress“ (išvertus iš anglų kalbos):

Kokią informaciją renkame ir kodėl:

Mes renkame savo platintojų klientų vardą, pavardę, el. pašto adresą, pristatymo ir atsiskaitymo adresus, mokėjimo informaciją, įmonės pavadinimą, telefono numerį, IP adresą ir įrenginio duomenis.

Mums reikia šios informacijos, kad galėtume pasiūlyti prekybininkams savo paslaugas, įskaitant užsakymų palaikymą ir apdorojimą, autentifikavimą ir mokėjimų apdorojimą. Šią informaciją taip pat naudojame siekdami tobulinti savo paslaugų spektrą.

Kada renkame šią informaciją?

Informacija renkama, kai mūsų prekiautojų klientai naudojasi arba pasiekia mūsų paslaugas, pavyzdžiui, kai klientas apsilanko prekiautojo svetainėje, pateikia užsakymą arba prekiautojo svetainėje užregistruoja vartotojo paskyrą.

[Vertimo pabaiga]

Apibendrinant: Jums tereikia (ir galite) įvesti įprastą informaciją mūsų internetinėje parduotuvėje, kuri yra būtina perkant, ty vardą, pavardę, el. pašto adresą, adresą ir pan.

 

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja vadinamuosius slapukus. Tai nedideli tekstiniai failai, kurie naršyklės pagalba saugomi jūsų įrenginyje. Jie nedaro jokios žalos.

Naudojame slapukus, kad pasiūlymas būtų patogus vartotojui. Kai kurie slapukai išlieka jūsų įrenginyje tol, kol juos ištrinate. Jie leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę, kai kitą kartą apsilankysite.

Jei to nenorite, galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji jus informuotų apie slapukų nustatymą, o jūs tai leidžiate tik atskirais atvejais.

Išjungus slapukus gali būti apribotas mūsų svetainės funkcionalumas.

 

Naujienlaiškis

Galite užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį mūsų svetainėje. Tam mums reikia jūsų el. pašto adreso ir pareiškimo, kad sutinkate gauti naujienlaiškį.

Siekdami suteikti Jums tikslinę informaciją, taip pat renkame ir apdorojame savanoriškai pateiktą informaciją apie dominančias sritis, gimimo datą ir pašto kodą […].

Kai tik užsiregistruosite gauti naujienlaiškį, mes atsiųsime jums patvirtinimo el. laišką su nuoroda, patvirtinančia jūsų registraciją.

Galite bet kada atšaukti naujienlaiškio prenumeratą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai mūsų naujienlaiškio el. laiško apačioje spustelėti „atsisakyti prenumeratos“. Tada nedelsdami ištrinsime jūsų duomenis, susijusius su naujienlaiškio išsiuntimu.

 

Saugumas

Jūsų asmens duomenys yra saugiai perduodami su mumis naudojant šifravimą. Tai, žinoma, taip pat taikoma jūsų užsakymui ir kliento prisijungimui. Naudojame kodavimo sistemą TLS (Transport Layer Security) arba SSL (Secure Socket Layer). Be to, naudojame technines ir organizacines priemones, kad apsaugotume savo svetaines ir kitas sistemas nuo praradimo, sunaikinimo, prieigos, keitimo ar pašalinių asmenų.

 

Naudodamasis savo teisėmis

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, galite bet kada susisiekti su mumis adresu info@cricksydog.com.

Jums garantuojamos šios teisės:

Prieiga
Ištaisymas
saugykla
Prieštaravimas
Aišku
Duomenų tvarkymo apribojimas
Perkeliamumas.
Naudojimasis išvardytomis teisėmis bet kuriuo atveju yra nemokamas.