Ar turite klausimų? Parašykite mums!

Visada džiaugiamės galėdami iš jūsų išgirsti! Džiaugiamės bet kokia konstruktyvia kritika bei teigiamais atsiliepimais. Jei jums lengviau, galite drąsiai rašyti mums mūsų „Facebook“ puslapyje. Ten taip pat atsakysime per kelias valandas.

Parašykite mums čia

Puiki dieta nuo A iki Z

Griežtinant tarptautines taisykles, sukūrėme specifinį taisyklių rinkinį, kuriuo ypač didžiuojamės! Išbandykite mūsų maistą ir įsitikinkite patys!

? Daugiau energijos

Jūsų šuniui optimizuotas baltymų kiekis, todėl jam niekada nieko nepritrūks. Jis mūsų ėdaluose svyruoja nuo 18 iki 36 %, priklausomai nuo šunų gyvenimo būdo.

? Išlaikyti šviežius skonio receptorius

Skirtingai nei kai kurie šunų maisto gamintojai, mes nenaudojame jokių dirbtinių skonio stipriklių. Taigi jūsų šuo visada turės tuos dangiškai šviežius ir sultingus kąsnelius.

? Spragsinti laimė

Nėra nė vieno gyvybiškai svarbaus vitamino, kurio nebūtų mūsų mityboje. Mes nededame vitamino C į savo gaminį ne tik todėl, kad tai skamba gerai. Naudojame tik tuos ingredientus, kurių jūsų šuniui tikrai reikia.

⚕️ Visiška apsauga

Jei pasirinksite mus ir turėsime jūsų pasitikėjimą, jums nebereikės eiti pas veterinarą. Maksimum tik pagyrimui

? Visiška laisvė

Šiais laikais reikia nepamiršti tiek daug dalykų – nuo vaikų pasirodymų mokykloje iki užduočių darbe, tad kodėl turėtumėte be reikalo rūpintis, kaip sveikai maitinti savo šunį? Palikite šį darbą mums!

? Pristatome į namus

Bendradarbiaudami su DPD kurjerių tarnyba, visus užsakymus pristatome į namus. Tačiau, jei norite, užsakymą galite pateikti ir į DPD siuntų skyrių.

Get to know us better

We post dog tips and advices on our blog. These are short articles that may be interesting to dog owners. Do not hesitate and check them yourself!

Pristatymas kitą dieną

Jei užsakymą pateiksite iki vidurdienio, jūsų siuntinys bus pristatytas jau kitą dieną ir galės iškart nusileisti į jūsų šuns dubenėlį. Nepamirškite, kad pristatome visoje Lietuvoje!

Aukščiausios kokybės ingredientai

Visų mūsų produktų žaliavos gaunamos iš kontroliuojamų ūkininkų. Mums svarbiausia – jūsų šuns saugumas! Įsitikinkite patys!

Ar turite klausimų, ar užstrigote?

Parašykite mums Facebook paskyroje arba elektroninį laišką!